Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Jarmila, (10. 02. 2014 08:26) Reagovat
[quote name="Kateřina"]Taky jsem bojovala s nadýmáním a to dennodenně! A co mi nakonec pomohlo - omezit bílkoviny - ano i vychvalované jogurty, Cottage cheese a maso a když už to náhodou i tak přišlo tak místo Degasinů a Espumisanů za které jsem utrácela nehorázné peníze...jsem si vzala 6 kuliček celého pepře. Stará dobrá babská rada. A dnes, jsem v pohodě! Vyzkoušejte to.[/quote]Děkuji moc za radu, která není jen o tom, že si mám koupit něco, co stoprocentně zabírá. Určitě vyzkouším. Snad mi to také pomůže.
Jana, (16. 02. 2014 09:52) Reagovat
Ja bych poradila,aby jste si dosli zmerit parazitalni zateze,aby jste vedeli jak na tom jste,urcite vas trapy i neco jineho a podle doktoru-nebo testu jste v poradku.
Jana, (16. 02. 2014 09:53) Reagovat
Ja bych vam poradila,aby jste si dosli zmerit parazitalni zateze.
Alice, (07. 03. 2014 06:04) Reagovat
[quote name="Kateřina"]Taky jsem bojovala s nadýmáním a to dennodenně! A co mi nakonec pomohlo - omezit bílkoviny - ano i vychvalované jogurty, Cottage cheese a maso a když už to náhodou i tak přišlo tak místo Degasinů a Espumisanů za které jsem utrácela nehorázné peníze...jsem si vzala 6 kuliček celého pepře. Stará dobrá babská rada. A dnes, jsem v pohodě! Vyzkoušejte to.[/quote]Ten pepř také vyzkouším. Je fakt, že se snažím jíst docela dost bílkovin a nikdy jsem to nepovažovala za něco, co bych měla omezit. Více se na to soustředím a snad už se také přestanu nadýmat. Vždy, když mě to chytne, tak si připadám jako těhotná - takový břicho...a přitom jsem normálně spíše štíhlejší.
Radka, (12. 05. 2014 07:46) Reagovat
[quote name="Jitka"]S nadýmáním mám rovněž problémy, ale až v několika posledních týdnech. Myslela jsem, že je to vždy jen problém stravování. Já se však stravuju pořád stejně a najednou jsem se začala nadýmat. Nevím pořádně co s tím.[/quote]Já myslím, že s nadýmáním má problémy občas každý. Pokud to zase vymizí, tak se nic neděje. Máte-li však větší a dlouhodobější problémy, je dobré se poradit s lékařem, případně se nechat udělat nějaké vyšetření.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty