Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

alice, (08. 09. 2014 19:11) Reagovat
já tedy na nadýmání nedám dopustit na espumisan tabletky. hlavně teď v letním období, kdy je každou chvíli nějaká grilovačka mi to dávalo docela zabrat a fakt mi dobře zabírá.
Mirka, (02. 10. 2014 08:44) Reagovat
[quote name="Jarka"]Nadýmáním trpím teď aktuálně několik dní. Nevím, čím to může být způsobené. Nikdy dříve jsem to neměla, ale teď mám úplně vypouklý břicho, že vypadám, jak těhotná. Tak nevím...[/quote]Na vašem místě bych hledala spojitost s nějakými změnami ve stravování. dělá to třeba hodně syrové zeleniny, luštěniny atd. Alespoň já, když začala jíst více syrové zeleniny, tak jsem měla podobné potíže.
Béda, (05. 11. 2014 13:06) Reagovat
[quote name="alice"]já tedy na nadýmání nedám dopustit na espumisan tabletky. hlavně teď v letním období, kdy je každou chvíli nějaká grilovačka mi to dávalo docela zabrat a fakt mi dobře zabírá.[/quote]Koukám, že ten espumisan je vcelku na nadýmání hodně doporučovaný. Asi ho také zkusím. Občas se u mě objevily problémy s nadýmáním, ale teď mám pocit, že je to až moc často. Až si říkám, jestli zatím nemůže stát nějaký vážnější problém.
petra, (12. 11. 2014 13:48) Reagovat
má někdo osobní zkušenost s espumisan tabletkama? pomáhají vám. já na ně hodně čtu chválu, ale nevím, zda do toho jít.zda to bude fakt účinkovat
Mirka, (28. 11. 2014 11:31) Reagovat
Dobrý den, posledního půl roku jsem u sebe začala vnímat větší nadýmání, než dříve. Nadýmání v žadludku i ve střevech. Není to nijak bolestivé, avšak když se mi dostaví menstruace, tak druhý den začnu mít kvůli tomtu nadýmání silné křeče ve střevech, kdy se několikrát denně doslova svíjím bolestí. Tyto křeče trvají tak jeden až dva dny. Jak slábne menstruace, tak slábnou i tyto křeče ve střevech. Byla jsem na vyšeření u gynekologa, ale žádný gynekologický problém nebyl zjištěn. Nevím, kam se se svým problémem obrátit. Snad se poradit u obvodního lékaře? Dlouhodobě beru léky hormon štítné žlázy a také antirevmatika. Nemohou toto nadýmání třeba způsobovat i tyto léky?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty