Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Vendula, (16. 11. 2015 08:23) Reagovat
V posledních týdnech se hodně nadýmám. Vypadám, jak těhotná. Vůbec nevím, čím to může být. Stravuju se normálně, až na pár prohřešků celkem zdravě a jiné problémy nemám.
Gina, (02. 03. 2016 18:44) Reagovat
[quote name="Vendula"]V posledních týdnech se hodně nadýmám. Vypadám, jak těhotná. Vůbec nevím, čím to může být. Stravuju se normálně, až na pár prohřešků celkem zdravě a jiné problémy nemám.[/quote]Napadá mě: Musí být nadýmání vždy ze stravy? Myslím, že to může poukazovat i na jinou obtíž. Záleží, jestli máte nějaké další příznaky...
Andre, (03. 04. 2016 06:34) Reagovat
Clear eating can also entail looking more closely at where your meals comes from.Review my page: healthy lifestyle quotes tumblr (uggug.info: http://uggug.info/)
Robin Hudeček, (18. 07. 2016 13:48) Reagovat
Celkově mi vždy pomohly různé éterické oleje z kmínu, nebo třeba fenyklu. také jsem měl něco přímo od lékaře, ale na název si bohužel nemohu vzpomenout. každopádně jistě doporučuji ty oleje a případně i prostudovat tuto stránku http://www.originalatok.cz/nadymani/
Lukáš, (08. 11. 2016 13:45) Reagovat
Dobrý den, potíže s plynatostí se u mě vyskytovaly už od dětství, ale vždy se to nějak přehlíželo a na stravu se nedbalo. Od října jsem začal zapojovat do svého jídelníčku více zeleniny(hlavně okurky, rajčata, papriky,.) a ovoce (jablka, hrušky,..) , vynechal jsem sladkosti a začal jsem cvičit. Od této chvíle se plynatost zhoršila, nadýmání mě obtěžuje, dá se říct, skoro neustále, a to je velmi nepříjemné, když musí být ve společnosti. Po luštěninách je stav mnohonásobně horší. Na toaletu chodím pravidelně každý den. Co byste mi, prosím, doporučili? Ve zdravém životním stylu jsem doufal v opak. Mnohokrát děkuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty