Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Nataša, (06. 01. 2015 10:59) Reagovat
Nadýmání mě teď aktuálně také hodně trápí. Nevím, čím to je, ale stále se nadýmám a cítím žaludeční šťávy, někdy je mi z toho až na zvracení a jak jsem vypozorovala není to ani po nějakých konkrétních jídlech. Je to zcela nahodilé. Nedokázal by mě někdo říci, čím to může být?
Pavlína, (28. 01. 2015 15:20) Reagovat
Taky jsem měla zničené trávení. Zachránila mě až transplantace střevní mikroflóry. Tahle staro-nová metoda má výborné výsledky, vřele ji doporučuji.
Emilie, (02. 02. 2015 07:17) Reagovat
[quote name="Pavlína"]Taky jsem měla zničené trávení. Zachránila mě až transplantace střevní mikroflóry. Tahle staro-nová metoda má výborné výsledky, vřele ji doporučuji.[/quote]Také mám potíže s trávením (čím dál větší), ale o tranpslantaci střevní mikroflóry jsem nikdy neslyšela. V čem to spočívá a je to náročná procedura? Vždycky, když se řekne transplantace představím si něco hodně obtížného, ale když nejde o orgán, tak by to tak nemuselo být.
Hanka, (03. 03. 2015 09:21) Reagovat
[quote name="Nataša"]Nadýmání mě teď aktuálně také hodně trápí. Nevím, čím to je, ale stále se nadýmám a cítím žaludeční šťávy, někdy je mi z toho až na zvracení a jak jsem vypozorovala není to ani po nějakých konkrétních jídlech. Je to zcela nahodilé. Nedokázal by mě někdo říci, čím to může být?[/quote]Těžko to takhle říci, protože diagnóz, které se projevují různými žaludečními problémy, je mnoho a bez speciálního vyšetření, je to jen vaření s vody, ostatně jako u většiny zdravotních problémů. Někdo vás uklidní, že to není vážné, jiní vás zbytečně vyděsí...Nejlepší je navštívit lékaře.
Edita, (04. 06. 2015 11:41) Reagovat
Dobrý den,v poslední době se hodně nadýmám. Vždy se mi úplně zvětší břicho, ale jinak jsem naopak zhubla. Co to může být za problém? Myslím, že stravou to nebude - jím pořád stejně...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty