Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Catherine, (22. 06. 2015 01:50) Reagovat
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I've really enjoyed browsing your blog posts.In any case I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon!Also visit my website :: We-Vibe 4 murcia: http://lolatoys.com/es/we-vibe-4-plus.html
Jitka, (01. 07. 2015 15:14) Reagovat
[quote name="Žaneta"]A kdy se jindy přejídat než na Vánoce? Já osobně na to nedám dopustit. Pěkně si sednou k televizi, koukat na pohádky a cpát se. Přes rok na to není čas, tak alespoň jednou do roka si to užiju naplno a bez výčitek.[/quote]Naprostý souhlas. Všude před Vánocemi a po Vánocích čtu, jak se nepřejídat a netloustnout během Vánoc, ale co...Když se člověk drží pomalu celý rok, proč by si nemohl na Vánoce zahřešit. Také vypnu, cpu se chodím po návštěvách, koukám na pohádky a je mi dobře. Je to jednou za rok, takže si to vždy užiju a bez výčitek.
Gita, (05. 08. 2015 10:34) Reagovat
[quote name="HANKA"]Já vám poradím také a zadarmo. Zlepšete stravu, to dělá hodně, když to nepomůže, přidejte bylinky.[/quote]Tak to je sice dobrá rada, ale mě nezabírá. Stravu jsem vylepšila už dávno, i bylinky piju, sportuju a nedokážu se hnout ani o deko. Přitom by stačilo jen pár kilo. Nevím...Přemýšlím, že si nechám vyšetřit štítnou žlázu. Slyšela jsem, že problémy, kdy se nedaří hubnout, mohou být někdy právě v ní.
Kari, (30. 09. 2015 17:16) Reagovat
Často mě píchá v břiše a cítím se nadmutá. Nejdřív jsem si říkala, že je to nezdravým životním stylem, ale i když jsem ho změnila, pořád mám stejné potíže. Co s tím?
Eva, (24. 10. 2015 10:53) Reagovat
[quote name="Kari"]Často mě píchá v břiše a cítím se nadmutá. Nejdřív jsem si říkala, že je to nezdravým životním stylem, ale i když jsem ho změnila, pořád mám stejné potíže. Co s tím?[/quote]Příčina může být různá - píchání v břiše je hodně všeobecný příznak. Může znamenat vážné i nevážné problémy. Pokud u vás tyto problémy přetrvávají, tak pro klid duše navštivte lékaře.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty