Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Ála, (26. 02. 2012 19:00) Reagovat
Mě by zajímalo, jestli ona zdravá strava (s dostatkem ovoce, zeleniny, celozrnných výrobků a bílého masa) + pohyb nemůže být naopak trochu na škodu. Protože vždycky jsem nadýmáním i přes to trochu trpěla. A teď, když jsem se 14 dní vlivem špatné nálady z rozchodu jen nečinně povalovala a živila se ohřívanou pizzou a sladkostmi, tak problémy zmizely, břicho jsem měla ploché jako nikdy předtím. Co to sakra má znamenat? :) Jak už se vracím k pův. aktivnímu životnímu stylu, tak ten břuch mám zase nafouklejší a po večerech mě i pobolívá. Nemůže to být třeba nějaká nerozpoznaná alergie na některou z potravin?
Magdi, (05. 06. 2012 06:48) Reagovat
Tak možná přijmáte moc luštěnin. To může způsobovat nadýmání. Na druhou stranu po čase by se to mělo uklidnit, protože tělo si zvykne. A jiné obtíže nemáte? třeba že vám není dobře, nebo problémy se stolicí?
Lucka, (02. 10. 2012 06:17) Reagovat
Tak to je zajímavé. Zase se mi nezdá, že by se alergie projevovala jen nafouklejším bříškem, ale jestli vám pobolívá k lékaři bych si zašla. Je zvláštní, že jste neměla problémy u pasivního stylu života. Já to mám naopak, což je v pořádku. Když se cpu a válím, jsem unavená a není mi dobře. Držím palce, ať vám zdravý životní styl opět začne přinášet to, co má.
Monča, (07. 06. 2012 10:50) Reagovat
Tak na škodu zdravý životní styl určitě nebude. Na druhou stranu ve všem platí, že všeho moc škodí.
Vlasta, (09. 10. 2012 06:34) Reagovat
Já třeba zdravě nejím vůbec. Ráda si dám něco smaženého, sladkého, sem tam slupnu u telky brambůrky...Zkrátka jím, co mi chutná. Na druhou stranu jsem pořád v pohybu. Odmala sportuju a i teď před třicítkou si na pohyb dokážu najít dostatek času. Postavu mám tedy štíhlou. Znamená to, že problémy, které jsou způsobené nevhodnou stravou nebudu mít, když netloustnu, nebo se to může projevit v krvi i přesto, že sportuju.
Inna, (14. 11. 2012 09:27) Reagovat
Tak to, že jste hubená neznamená, že se vám z nezdravých potravin neukládají tuky v krvi. Jejich problém je, že jsou skryté, ale mohou nepříjemně překvapit. Já mám nadváhu, takže se snažím s tím bojovat a vím, že to není ok, ale možná by vás uklidnilo nebo naopak varovalo, kdybyste si zašla na celkové vyšetření k lékaři, abyste věděla, jak na tom opravdu jste.
vlasta, (08. 05. 2012 21:15) Reagovat
Máte také problémy jako jsem měla i já? Nadýmání, plynatost a křeče. Vyzkoušela jsem přírodní produkt české firmy, který mě velice pomohl. Dnes jsem bez problémů které jsem měla skoro dva roky a nic mě nepomáhalo. Produkt se jmenuje Emulips Forte.Emulips Forte …… 50ml cena 405,- kč= posiluje funkci trávicí soustavy, usnadňuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování, podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidńuje podrážděný žaludek a střeva, desinfikuje střevní obsah, je silný antioxidant, přispívá k detoxikaci, napomáhá od křečí.Emulips Forte se užívá … 3x denně 10 kapek při jídle nebo po.Zde Vám posílám odkaz k nahlédnutí http://zdravipokapkach.webnode.czPokud máte další otázky klidně pište ráda Vám vše zodpovím. Přeji příjemný zbytek dne Vlasta F.Nez.obch.par 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz
BOHUMIL, (29. 05. 2012 06:13) Reagovat
Vždy jsem měl žaludek takový, že jsem mohl sníst cokoliv a špatně mi nebylo. V posledních několika dnech (je to tak max. 14 dní) se snad po každém jídle nadýmám, není mi dobře a mám pocit, že dlouho trvá než jídlo strávím. Nevíte, co by to mohlo být za problém? K doktoru se mi zatím nechce. Snad to nemůže být příznak něčeho vážnějšího.
Vlaďka, (15. 06. 2012 10:25) Reagovat
Zpomalený metabolismus? Pokud nemáte jiné obtíže, tak zkuste upravit jídelníček. Snad to nic vážného nebude.
Tereza, (11. 12. 2012 08:30) Reagovat
Občas má každý nějaké problémy a necítí se úplně fit, zvlášť teď na podzim a zim může být naše imunita více oslabená. Asi bych to zatím řešila nějakými bylinkami a lékaře bych vyhledala v případě, že se to zhorší, nebo to bude trvat příliš dlouho.
vlastafu, (12. 07. 2012 21:10) Reagovat
:D Už nemám žádné potíže se zažíváním. Dlouho jsem trpěla s problémem, který vyvolával zvracení ,bolest žaludku, křeče nadýmání. Několikrát jsem byla na vyšetření žaludku i střev. Pokaždé nalezen zánět . Užívala jsem helicid a další léky, ale pokaždé to začalo znova .Pak jsem se dozvěděla o přírodních produkt a začala je užívat. Po 3 měsících užívání Emulipsu Forte jsem mněla od problémů pokoj . Chcete-li se dozvědět vice pište : Vlasta.Fucikova@seznam.cz skype : vlastafu nezáv.obch.partner..03-000334
Marek, (20. 07. 2012 13:46) Reagovat
Chtěl jsem se zeptat, jestli může být nadýmání a plynatost příznakem nějaké vážné choroby. trápí mě to delší dobu, ale protože se to vydržet dá, nechce se mi s tím k lékaři. Na druhou stranu se bojím, abych něco nepodcenil, ale snad ne...Jiné příznaky nemoci nemám.
Adriana, (11. 09. 2012 14:54) Reagovat
Podle mě, kdyby to byla vážnější nemoc, tak se objeví další příznaky, např. malátnost atd. Já mám sem tam taky nějaký neduh. Dost se řídím intuicí. Když se mi něco nezdá, k lékaři jdu, jinak to nechávám být. Možná by to chtělo zkusit něco na posílení trávení.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty