Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

vlasta, (11. 03. 2011 14:26) Reagovat
:P ;-) ráda se podělím i já o můj příběh. Do nedávna jsem měla taky problém s nadýmáním nevěděla jsem co dělat, bylo to velice nepříjemné. Připadala jsem si jak balon když jsem něco snědla a bylo mě těžko. Pak mě nabídla známá ať vyzkouším přírodní produkt a věřte jsem bez problémů. Pokud chcete vědět více pište Vlasta.Fucikova@seznam.cz
ALENA, (29. 01. 2012 14:06) Reagovat
Podělím se o svůj příběh a přišel zázračný produkt, který mě zahránil...To už je moc okaté...
INGRID, (20. 04. 2012 09:44) Reagovat
Také bych raději slyšela zkušenosti lidí, než aby mi někdo cpal drahé produkty, jejich účinky jsou pochybné.
Lucka, (05. 05. 2011 17:07) Reagovat
Ahoj všem, také jsem trpěla nadýmáním a plynnatostí a do toho se mi objevila alergická reakce - taková kopřivka, nespojovala jsem to k sobě, ale po mnoha vyšetřeních, sono, gastroskopie, jsem nalezla konečně příčinu, na alergologii mi zjistili po mnoha testech nesnášenlivost na na skupinu koření: pozorováním jsem zjistila, že se jedná o glutamát sodný - éčko E621, je skoro ve všem a já ho pořádala ve všem. Uplně jsem ho vyřadila z jídelníčku a vyrážka i potíže zmizeli, samozřejmě ne všichni vaří bez něj (známí, restaurace) tak se mu nevyhnu, ale ihned to poznám.....takže všem doporučuju se zaměřit i na to co za chemikálie jíte:-)
Majda, (04. 10. 2012 06:15) Reagovat
Tak zrovna v těch dochucovadlech je glutamát hodně. Také jsem se na něj zaměřila a snažím se ho vyřadit z jídelníčku. Nemám sice alergické potíže, ale není zdravý.
Nikol, (10. 05. 2011 10:58) Reagovat
Chci se zeptat, nemáte někdo odzkoušen tento přípravek? : www.spumex.czDíky.
Mili., (26. 06. 2011 16:36) Reagovat
Ahojky.Jsem už unavená.Mám už snad 14 dní urputné nadýmání.Před tím několik let hroznou zácpu.Jím lehká jídla,hlavně zeleninu,jogurty s vločkama,ale nepřestává to.Mám jít na Kolonoskopii a bojím se jako čert kříže.Bojim,bojim.Poraďte,jak se toho nadýmání zbavit.Mám doma vše možné,jen vyhazuji peníze v lékárnách a nic nepomáhá.Lidičky poraďte mi,díky moc.Přeji všem zdravíčko.S pozdravem,Mili :-) :oops:
Jana Zelenková, (05. 09. 2011 18:20) Reagovat
Velmi účinným přípravkem pro zlepšení zažívání je Emulips Forte (50 ml. Odstraňuje těžkosti žaludku po tučném jídle, problémy s trávením, nadýmáním a zároveň pomáhá regulovat i váhu. Podporuje vylučování trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků, chrání sliznice trávicího traktu, desinfikuje střevní obsah. Podporuje funkci jater a žlučníku a slinivky břišní. Svým druhotným efektem zabraňuje kornatění cév. Díky vysokému obsahu vitamínu E má i silné antioxidační účinky a pomáhá předcházet vzniku chronických zánětů a rakoviny. Vhodný i při chronické únavě a pro posílení nervové soustavy a organismu. Je čistě přírodní, bez chemických přídavků. Pro více informací navštivte stránky přírodní léčby www.prirodnilecba.deg.cz
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty