Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Eliška, (04. 01. 2013 18:39) Reagovat
Konec Vánoc, takže snad i konec nadýmání. Během roku se snažím, tak nějak se drže ohledně jídla. Ne že bych byla dietařka, ale nepřejídám se, ale Vánoce mi vždy rozhodí a dlouho mě pak není úplně dobře. Jsem nafouklá, je mi špatně atd. No...asi to někteří z vás také znáte...:)
Veronika, (10. 01. 2013 15:05) Reagovat
Každý si stěžuje na Vánoce. Nevím, ale tak to přeci není automatický povel k přežírání se. Já se snažím jíst zdravě. O Vánocích si dám smaženou rybu, bramborový salát a nějaké to cukroví, ale snažím se i víc hýbat, nepřejídám se a je mi dobře. Vždyť to nemá cenu přejíst se a pak skučet, to si člověk ani na tom nepochutná.
Táňa, (16. 01. 2013 10:20) Reagovat
Tak samozřejmě máte pravdu, že přejídání je zbytečné a bezúčelové. Ale ty Vánoce jsou na to hrozné. Všude je hromadu jídla a furt se jí...Samozřejmě, že mi to nikdo necpe přímo do pusy, ale takovou vůli zase nemám, aby mě nechávaly netečné všelijaké pochoutky. Stačí, že se je snažím odpírat během celého roku.:) Ale ty dvě kila, které jsem na Vánoce přibrala, jsou už naštěstí dole.:)
Žaneta, (07. 02. 2013 07:30) Reagovat
A kdy se jindy přejídat než na Vánoce? Já osobně na to nedám dopustit. Pěkně si sednou k televizi, koukat na pohádky a cpát se. Přes rok na to není čas, tak alespoň jednou do roka si to užiju naplno a bez výčitek.
Eva, (03. 04. 2013 12:07) Reagovat
Velikonoce jsou také docela o jídle...Alespoň ty letošní byly. Nabrala jsem zase asi kilo a půl, a to jsem ještě neshodila kila z Vánoc. Budu se muset pustit do nějaké diety či více se hýbat, abych pak v plavkách nevypadala jako velryba. I když to nevypadá...Léto je za dveřmi.
Iveta, (08. 04. 2013 05:15) Reagovat
[quote name="Inna"]Tak to, že jste hubená neznamená, že se vám z nezdravých potravin neukládají tuky v krvi. Jejich problém je, že jsou skryté, ale mohou nepříjemně překvapit. Já mám nadváhu, takže se snažím s tím bojovat a vím, že to není ok, ale možná by vás uklidnilo nebo naopak varovalo, kdybyste si zašla na celkové vyšetření k lékaři, abyste věděla, jak na tom opravdu jste.[/quote]To moc nechápu. Když někdo je hubený a jí nezdravě, tak asi dobře spaluje a tuky nemá ne? Ono asi i jde, co si člověk představí pod pojmem "jíst nezdravě". Já třeba sportuju, jím celkově hodně, klidně si dám smažené jídlo a myslím, že jsme fit.
Natálie, (18. 04. 2013 06:40) Reagovat
[quote name="Oldřich"]Já jsem si říkal, že o těchto mořských řasách jsem slyšel v souvislosti s léčením něčeho jiného. A ty jsou volně prodejné v lékárně, nebo je nutné je kupovat přes nějaký internetový obchod?[/quote]Zaměřte se na velké hypermarkety. Tam jsou mořské řasy dostání, já je tam bez problému kupuju.
Eva, (26. 04. 2013 05:36) Reagovat
[quote name="Oldřich"]Já jsem si říkal, že o těchto mořských řasách jsem slyšel v souvislosti s léčením něčeho jiného. A ty jsou volně prodejné v lékárně, nebo je nutné je kupovat přes nějaký internetový obchod?[/quote]Já ani nevěděla, že se s nimi něco léčí. Myslela jsem, že je to přísada do zdravých pokrmů a jídel nějakých kuchyní. Seženete je i v obchodě s potravinami (V nějakém větším).
Dana, (06. 05. 2013 07:30) Reagovat
[quote name="Vlasta"]Já třeba zdravě nejím vůbec. Ráda si dám něco smaženého, sladkého, sem tam slupnu u telky brambůrky...Zkrátka jím, co mi chutná. Na druhou stranu jsem pořád v pohybu. Odmala sportuju a i teď před třicítkou si na pohyb dokážu najít dostatek času. Postavu mám tedy štíhlou. Znamená to, že problémy, které jsou způsobené nevhodnou stravou nebudu mít, když netloustnu, nebo se to může projevit v krvi i přesto, že sportuju.[/quote]Tak jestli si občas dáte něco smaženého, je to v pořádku. Pokud byste asi jedla každý den nezdravě, tak by se to pravděpodobně i přes sportování na vaší postavě projevilo. Zase ne každý, kdo jí nezdravě, musí mít nějaké zdravotní potíže.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty