Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Potřebujete poradit? Napište nám svůj dotaz a naši odborníci se Vám pokusí odpovědět. Přidat dotaz >>

 


Diskuse (125 komentářů)

Jitka, (14. 05. 2013 06:07) Reagovat
S nadýmáním mám rovněž problémy, ale až v několika posledních týdnech. Myslela jsem, že je to vždy jen problém stravování. Já se však stravuju pořád stejně a najednou jsem se začala nadýmat. Nevím pořádně co s tím.
Jarka, (05. 06. 2013 09:14) Reagovat
[quote name="Jitka"]S nadýmáním mám rovněž problémy, ale až v několika posledních týdnech. Myslela jsem, že je to vždy jen problém stravování. Já se však stravuju pořád stejně a najednou jsem se začala nadýmat. Nevím pořádně co s tím.[/quote]A nejíte třeba rychle nebo ve stresu? Podle mě to na nadýmání může mít také vliv, nebo nějaké léky, jestli neužíváte...
JANA, (10. 06. 2013 12:40) Reagovat
Ja nevim,ale me ten Espumizan moc nepomohl a jestli, tak pomuze na chvyli.Podle me je potreba si hlydat,co jime-to znamena nic ostryho,malo solit,pit obyc.vodu,taky caj z bylinek,rebricek je hodne dobrej na sklidneni.Sucha bylinka se prelije horkou vodou a necha 1 min. luhovat.2x dene hrnek.Procisti vam streva.A potreba brat aspon kazdy druhy den laktobacil a hlavne co je hodne dulezite nejist kmin.Vubec nejist kmin! A kontrolavat si jazyk ,aby jste nemela bily.Jestli je bilej ,tak nejsou v poradku streva a ani zaludek.
Pavla, (01. 07. 2013 06:37) Reagovat
[quote name="JANA"]Ja nevim,ale me ten Espumizan moc nepomohl a jestli, tak pomuze na chvyli.Podle me je potreba si hlydat,co jime-to znamena nic ostryho,malo solit,pit obyc.vodu,taky caj z bylinek,rebricek je hodne dobrej na sklidneni.Sucha bylinka se prelije horkou vodou a necha 1 min. luhovat.2x dene hrnek.Procisti vam streva.A potreba brat aspon kazdy druhy den laktobacil a hlavne co je hodne dulezite nejist kmin.Vubec nejist kmin! A kontrolavat si jazyk ,aby jste nemela bily.Jestli je bilej ,tak nejsou v poradku streva a ani zaludek.[/quote]Zdravá životospráva je jen jedna z možností jak upravit trávení. Mě to třeba nepomáhá, i když se snažím dodržovat vše, co se má, a jsou lidi, kteří mohou sníst cokoliv a stejně problémy nemají.
jana, (16. 07. 2013 04:08) Reagovat
[quote name="Inna"]Tak to, že jste hubená neznamená, že se vám z nezdravých potravin neukládají tuky v krvi. Jejich problém je, že jsou skryté, ale mohou nepříjemně překvapit. Já mám nadváhu, takže se snažím s tím bojovat a vím, že to není ok, ale možná by vás uklidnilo nebo naopak varovalo, kdybyste si zašla na celkové vyšetření k lékaři, abyste věděla, jak na tom opravdu jste.[/quote]Je fakt, že jsem kvůli tomu, že jsem nikdy neměla problémy s váhou o zdravém stravování moc nepřemýšlela. Až teď, když manželovi, který je silnější, zjistili zvýšený cholesterol a vysoký tlak, tak se snažíme konečně něco s jídelníčkem dělat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty