Úvod Co je nadýmání?

Co je nadýmání?

Co lze považovat za nadýmání?

O nadýmání se hovoří, když se v těle postiženého člověka tvoří větší množství plynů, které se nedostatečně vstřebávají nebo neodchází přirozenou cestou ven. S tímto stavem se každý člověk někdy v životě setkává, většinou jde o krátkodobý problém např. po nějaké dietní chybě. Jestliže se nadýmání opakuje častěji a komplikuje život, může se hovořit o plynatosti.
Nejlépe je změnit způsob stravování, pít víc tekutin a hlavně se dostatečně hýbat, aby se podpořila činnost střev. Pokud i tak nic nezabírá je zapotřebí vyhledat odborného lékaře (gastroenterologa).


Nadýmání není žádná legrace, hlavně u kosmonautů ... :)


Diskuse (8 komentářů)

LAURESSE, (29. 09. 2015 19:29) Reagovat
Náprava má své finanční problémyAhoj, ahoj, já jsem nabízejí finanční půjčky pouze těm, kteřínaléhavě potřebuje finanční prostředky splácet úvěr bezpři vyřizování měsíčních plateb žádné závažnější problémy. Vím, žeJsem velmi podezřelé vidět vše, co se děje na internetuDnes, když jsem se zeptat lidí, údajně upřímný specifickymorálních zlých lidí, není odpověď na mou reklamu, aby se zabrániloproblémy s nejméně mezinárodní policie, Pozn: I udělit ve výši € 5.000€ 5 milion se sazbou 3% úrok. Máte-li zájem o méstanoví co nejdříve kontaktujte mě.Tady je náš e-mail: myrabellelauresse@gmail.com
LAURESSE, (29. 09. 2015 19:34) Reagovat
La banue casino a vos côtéVous aviez besoin de prêts d'argent entre particuliers pour faire face aux difficultés financières pour enfin sortir de l'impasse que provoquent les banques, par le rejet de vos dossiers de demande de crédits ? Je suis un particulier d'experts financiers en mesure de vous faire un prêt au montant dont vous avez besoin et avec des conditions qui vous faciliteront la vie. Je participe aussi aux investissements dans les projets bien rentable je vous prie de me faire des propositions partenaria.3 email:myrabellelauresse@gmail.com
Geneva, (29. 04. 2016 05:11) Reagovat
Historically plus literature there may be still no better strategy for expressing this than she has not been able to sell her soul, to "make a great deal while using devil"."The Donald trump and kkk Illuminati: http://abcnews.go.com/search?searchtext=donald+trump" fully endorses besides multi-level marketing, but ACN as well. You are able to do it in your home office or anywhere with the matter.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty