Úvod Co je nadýmání?

Co je nadýmání?

Co lze považovat za nadýmání?

O nadýmání se hovoří, když se v těle postiženého člověka tvoří větší množství plynů, které se nedostatečně vstřebávají nebo neodchází přirozenou cestou ven. S tímto stavem se každý člověk někdy v životě setkává, většinou jde o krátkodobý problém např. po nějaké dietní chybě. Jestliže se nadýmání opakuje častěji a komplikuje život, může se hovořit o plynatosti.
Nejlépe je změnit způsob stravování, pít víc tekutin a hlavně se dostatečně hýbat, aby se podpořila činnost střev. Pokud i tak nic nezabírá je zapotřebí vyhledat odborného lékaře (gastroenterologa).


Nadýmání není žádná legrace, hlavně u kosmonautů ... :)


Diskuse (8 komentářů)

vlasta, (01. 08. 2011 22:55) Reagovat
:-* Máte také problémy jako jsem měla i já? Nadýmání, plynatost a křeče. Vyzkoušela jsem přírodní produkt české firmy, který mě velice pomohl. Dnes jsem bez problémů které jsem měla skoro dva roky a nic mě nepomáhalo. Produkt se jmenuje Emulips Forte.Emulips Forte …… 50ml cena 405,- kč= posiluje funkci trávicí soustavy, usnadňuje štěpení a trávení tuků, stimuluje vylučování, podporuje funkci jater a žlučníku, stimuluje střevní funkci, potlačuje nadýmání, zklidńuje podrážděný žaludek a střeva, desinfikuje střevní obsah, je silný antioxidant, přispívá k detoxikaci, napomáhá od křečí.Emulips Forte se užívá … 3x denně 10 kapek při jídle nebo po.Zde Vám posílám odkaz k nahlédnutí http://zdravipokapkach.webnode.czPokud máte další otázky klidně pište ráda Vám vše zodpovím. Přeji příjemný zbytek dne Vlasta F.Nez.obch.par 03-000334 Vlasta.Fucikova@seznam.cz
Eva, (30. 08. 2011 12:11) Reagovat
Souhlasím Emulips i Emulips Forte jsou super produkty, které i mě pomáhají s trávením.
Šárka, (01. 08. 2013 05:52) Reagovat
[quote name="Eva"]Souhlasím Emulips i Emulips Forte jsou super produkty, které i mě pomáhají s trávením.[/quote]Hodně lidí je vychvaluje, ale nevím...Mám pocit, že ve většině případech jde jen o reklamu, i když samozřejmě netvrdím že ve všech či že by vůbec nazabíral. já osobní zkušenost nemám.
Latasha, (20. 06. 2015 22:05) Reagovat
Hi, i think that i saw you visited my web site so i came to “return the favor”.I'm attempting to find things to enhance my web site!I suppose its ok to use some of your ideas!!Feel free to visit my web site: tienda erotica: http://lolatoys.com
Maude, (29. 07. 2015 19:58) Reagovat
Hello! This is my first viksit to yoour blog! We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche. Your bblog provided us beneficial information to work on. You have done a wonderful job!Also visit my page: MakingUsmile (www.makingusmile.net,http: http://www.makingusmile.net,http://www.makingusmile.net/the-ultimate-list-of-career-limiting-moves/)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Nadýmání-plynatost.cz
Kontakty